TFT Display Yes Optoelectronics YTCA10TLAK-04-200C
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
TFT YTCA10TLAK-04-200C 10.1- IPS CTP BIG COVERLE
Art
670030757
N° De Série
YTCA10TLAK-04-200C
Product.manufacturer
YES OPTOELECTRONICS
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
TFT Display Yes Optoelectronics YTCA10TLAK-04-200C
Caractéristiques techniques
| SKU | 670030757 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Brightness (nits) | 340 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Display Size (") | 10.10 in |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85312040 |
| Manufacturer Part Number | YTCA10TLAK-04-200C |
| Maximum Storage Temperature | 80.00 °C |
| Maximum Operating temperature | 70.00 °C |
| Minimum Storage Temperature | -30.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -20.00 °C |
| Model | YTCA10TLAK-04-200C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | TFT YTCA10TLAK-04-200C 10.1- IPS CTP BIG COVERLE |
| Display Contrast | 0800:1 |
| Interface | LVDS |
| Display resolution | 1024x0600 |
| Viewing Angle | 85,85,85,85 |
| TFT Technology | IPS |
