TFT Display Chi Mei Optoelectronics G215HCJ-L01
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
G215HCJ-L01 21.5 1920×1080 LCD Panel for Innolux
Art
670028470
N° De Série
G215HCJ-L01
Product.manufacturer
Innolux Chi Mei
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
G215HCJ-L01 is a 21.5 inch diagonal a-Si TFT-LCD display panel product, with an integral WLED backlight system, With LED Driver , without touch screen. It features an operating temperature range of 0 ~ 60°C , a storage temperature range of -20 ~ 60°C.
Caractéristiques techniques
| SKU | 670028470 |
| AVG leadtime (calendar days) | 98 |
| Brightness (nits) | 400 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Display Size (") | 21.50 in |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85312040 |
| Manufacturer Part Number | G215HCJ-L01 |
| Maximum Storage Temperature | 60.00 °C |
| Maximum Operating temperature | 60.00 °C |
| Minimum Storage Temperature | -20.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Model | G215HCJ-L01 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | G215HCJ-L01 21.5 1920×1080 LCD Panel for Innolux |
| Display Contrast | 1000:1 |
| Interface | LVDS |
| Display resolution | 1920x1080 |
| Viewing Angle | 70,80 |
| TFT Technology | AAS, Normally Black, Transmissive |
