SSD Transcend TS128GMSM362I
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp.
Art
670037065
N° De Série
TS128GMSM362I
Product.manufacturer
TRANSCEND
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp.
Caractéristiques techniques
| SKU | 670037065 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS128GMSM362I |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp. |
| Memory capacity | GB - 128 |
