Snap-in electrolytic capacitor ELNA LPH-63V332MS2#B
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
Snap-in electrolytic capacitor ELNA LPH-63V332MS2#BLPH Series, 3300UF, 63VDimensions: 30X30
Art
401024688
N° De Série
LPH-63V332MS2#B
Ean
8004010246887
Product.manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
Snap-in electrolytic capacitor ELNA LPH-63V332MS2#B
LPH Series, 3300UF, 63V
Dimensions: 30X30
LPH Series, 3300UF, 63V
Dimensions: 30X30
Caractéristiques techniques
| SKU | 401024688 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004010246887 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | LPH-63V332MS2#B |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Capacitance (µF) | 3300 |
| Model | 3300 UF 63 V |
| Selling quantity | 100 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Snap-in electrolytic capacitor ELNA LPH-63V332MS2#BLPH Series, 3300UF, 63VDimensions: 30X30 |
| Voltage - Rated | 63.00 V |
