SMD Hybrid aluminum electrolytic capacitor ELNA HVK-63V220MF80ETQ-R2
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
SMD Hybrid aluminum electrolytic capacitor ELNA HVK-63V220MF80ETQ-R2HVK Series, 22UF, 63VDimensions: 6.3X7.7
Art
400121332
N° De Série
[HVK-63V220MF80ETQ-R2]-[RAHVK220M4EDE7002ET]
Ean
8004001213324
Product.manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
SMD Hybrid aluminum electrolytic capacitor ELNA HVK-63V220MF80ETQ-R2
HVK Series, 22UF, 63V
Dimensions: 6.3X7.7
HVK Series, 22UF, 63V
Dimensions: 6.3X7.7
Caractéristiques techniques
| SKU | 400121332 |
| AVG leadtime (calendar days) | 182 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| Ean Number | 8004001213324 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | [HVK-63V220MF80ETQ-R2]-[RAHVK220M4EDE7002ET] |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Capacitance (µF) | 22 |
| Model | 22 UF 63 V |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD Hybrid aluminum electrolytic capacitor ELNA HVK-63V220MF80ETQ-R2HVK Series, 22UF, 63VDimensions: 6.3X7.7 |
| Voltage - Rated | 63.00 V |
| Qualification | AEC-Q200 |
