Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RJF-50V470MF3#N-T58
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RJF-50V470MF3#N-T58RJF Series, 47UF, 50VDimensions: 6.3X11.5
Art
401007256
N° De Série
[RJF-50V470MF3#N-T58]-[RCRJF470M1UD11119T]
Ean
8004010072561
Product.manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RJF-50V470MF3#N-T58
RJF Series, 47UF, 50V
Dimensions: 6.3X11.5
RJF Series, 47UF, 50V
Dimensions: 6.3X11.5
Caractéristiques techniques
| SKU | 401007256 |
| AVG leadtime (calendar days) | 168 |
| Country of origin | MY MYS MALAYSIA |
| Ean Number | 8004010072561 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | [RJF-50V470MF3#N-T58]-[RCRJF470M1UD11119T] |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Capacitance (µF) | 47 |
| Model | 47 UF 50 V |
| Selling quantity | 2000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RJF-50V470MF3#N-T58RJF Series, 47UF, 50VDimensions: 6.3X11.5 |
| Voltage - Rated | 50.00 V |
| Qualification | AEC-Q200 |
