Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE2-63V470MG3#B-T8
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE2-63V470MG3#B-T8RE2 Series, 47UF, 63VDimensions: 8X11
Art
401007374
N° De Série
RE2-63V470MG3#B-T8
Ean
8004010073742
Product.manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE2-63V470MG3#B-T8
RE2 Series, 47UF, 63V
Dimensions: 8X11
RE2 Series, 47UF, 63V
Dimensions: 8X11
Caractéristiques techniques
| SKU | 401007374 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004010073742 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | RE2-63V470MG3#B-T8 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Capacitance (µF) | 47 |
| Model | 47 UF 63 V |
| Pitch | 3.50 mm |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE2-63V470MG3#B-T8RE2 Series, 47UF, 63VDimensions: 8X11 |
| Voltage - Rated | 63.00 V |
