Manufacturer Part Number RCL040-0900A
Maximum Output Power (W) 37.80 W
Model RCL040-0900A
Number of Outputs 1
Selling quantity 1
Selling UoM Pezzo
Short Description 100 - 277Vac, 37.8W, 900mA, 24-42V, [0-10V, Pot...], IP20 LED Driver