LED Chip LUMILEDS L150-30805006000S0
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
High Power LEDs - White 3000K Warm White
Art
420000285
N° De Série
L150-30805006000S0-N73B
Product.manufacturer
Lumileds
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
LED Chip Warm White 3000K 1A 2-Pin SMD T/R
Caractéristiques techniques
| SKU | 420000285 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | 16 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| External length | 5.00 mm |
| Thickness | 0.70 mm |
| External Width | 5.00 mm |
| Current - Max | 1.00 A |
| Manufacturer Part Number | L150-30805006000S0-N73B |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | PZ |
| Short Description | High Power LEDs - White 3000K Warm White |
| CCT (K) | 3000 K |
| LED Colour | Warm white |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Package Thermal Resistance | 1.4°C/W |
| LED Type | High Power LED |
| Package/Case | 5050 |
