Industrial RAM module Transcend TS512MSH64V4H
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
4GB DDR4 2400 SO-DIMM 1Rx8 512Mx8 CL17 1.2V
Art
670037430
N° De Série
TS512MSH64V4H
Product.manufacturer
TRANSCEND
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
Memory 4GB DDR4 2400 SO-DIMM 1Rx8 512Mx8 CL17 1.2V
Caractéristiques techniques
| SKU | 670037430 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85423290 |
| Manufacturer Part Number | TS512MSH64V4H |
| Maximum Operating temperature | 95.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 4GB DDR4 2400 SO-DIMM 1Rx8 512Mx8 CL17 1.2V |
| Memory capacity | GB - 4 |
