Ferrite Accessories Tdk (Epcos) B65808N1004D001
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
Bobbin Coil Former Vertical RM 6
Art
404017848
N° De Série
B65808N1004D001
Product.manufacturer
EPCOS TDK
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
Ferrite Accessories Tdk (Epcos) B65808N1004D001
Caractéristiques techniques
| SKU | 404017848 |
| Average length of turn | 30.00 mm |
| AVG leadtime (calendar days) | 280 |
| Core Size | RM 6 |
| Country of origin | CZ CZE CZECH REPUBLIC |
| External Height | 8.65 mm |
| Internal diameter | 7.45 mm |
| Manufacturer Part Number | B65808N1004D001 |
| Number of pins | 4 |
| Resistance factor | 0.07 mΩ |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Bobbin Coil Former Vertical RM 6 |
| Winding cross section | 15.00 mm² |
| Colour | Black |
| Material | GFR thermosetting plastic |
| Termination Style | Pin |
