Device Server NPort 5000A 2 Port Moxa NPort 5210A
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
MOXA model NPort 5210A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
Art
670010184
N° De Série
NPORT 5210A
Ean
NPort 5210A
Product.manufacturer
MOXA
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Description
Informations sur le produit
Catalog Product Groupings: D1-General-purpose Device Servers
Device Server NPort 5000A 2 Port
MOXA model NPort 5210A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
2-port RS-232 device server, 0 to 60°C operating temperature
Device Server NPort 5000A 2 Port
MOXA model NPort 5210A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
2-port RS-232 device server, 0 to 60°C operating temperature
Caractéristiques techniques
| SKU | 670010184 |
| AVG leadtime (calendar days) | 56 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | NPort 5210A |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| Elettrico gross price list | € 358,75 |
| Manufacturer Part Number | NPORT 5210A |
| Model | NPORT-5210A |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model NPort 5210A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C |
| Fans | No |
| Wi-Fi presence | No |
