Chip Resistor WALSIN 100K 1% 0805 WR08X1003FTR
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
Chip Resistor 100K 1% 0805 WR08X1003FTR
Art
422039780
N° De Série
WR08X1003FGL
Product.manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Informations sur le produit
Chip Resistor WALSIN 100K 1% 0805 WR08X1003FTR
Caractéristiques techniques
| SKU | 422039780 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85331000 |
| External length | 2.00 mm |
| Thickness | 0.50 mm |
| External Width | 1.25 mm |
| Manufacturer Part Number | WR08X1003FGL |
| Selling quantity | 20000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Chip Resistor 100K 1% 0805 WR08X1003FTR |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
