Ceramic Capacitor WALSIN 1,8pF 250V 0805 NP0 ±0,1pF 0805N1R8B251
TTC
Abonnement
00,00 €*
00,00 €*
précédemment 0
Ceramic Capacitor 1,8pF 250V 0805 NP0 ±0,1pF 0805N1R8B251
Art
423001855
N° De Série
0805N1R8B251CT
Product.manufacturer
Walsin
Non disponibile
icon
Support après-vente
icon
Disponibilité en stock
Informations sur le produit
Ceramic Capacitor WALSIN 1,8pF 250V 0805 NP0 ±0,1pF 0805N1R8B251
Caractéristiques techniques
| SKU | 423001855 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 2.00 mm |
| Thickness | 0.60 mm |
| External Width | 1.25 mm |
| Manufacturer Part Number | 0805N1R8B251CT |
| Selling quantity | 4000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Ceramic Capacitor 1,8pF 250V 0805 NP0 ±0,1pF 0805N1R8B251 |
| Temperature Characteristics | NP0 (0±30ppm/°C) |
| Voltage rating DC (VDC) | 250 |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
