Wireless Client Industrial in-door Client 802.11n Moxa AWK-1137C-EU
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
MOXA model AWK-1137C-EU. 802.11n Wireless Client, EU band, 0 to 60°C
Art
670023815
Sn Pcs
AWK-1137C-EU
Ean
AWK-1137C-EU
Manufacturer
MOXA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Catalog Product Groupings: W1-IEEE802.11 Solutions
Wireless Client Industrial in-door Client 802.11n
MOXA model AWK-1137C-EU. 802.11n Wireless Client, EU band, 0 to 60°C
802.11a/b/g/n wireless client, EU band, 0 to 60°C operating temperature
Wireless Client Industrial in-door Client 802.11n
MOXA model AWK-1137C-EU. 802.11n Wireless Client, EU band, 0 to 60°C
802.11a/b/g/n wireless client, EU band, 0 to 60°C operating temperature
Technical features
| SKU | 670023815 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | AWK-1137C-EU |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 84733080 |
| Elettrico gross price list | € 743,75 |
| Manufacturer Part Number | AWK-1137C-EU |
| Maximum Operating temperature | 60.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Model | AWK-1137C-EU |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model AWK-1137C-EU. 802.11n Wireless Client, EU band, 0 to 60°C |
| Fans | No |
| Wi-Fi presence | No |
