TFT Display Digiwise International Corpora 13-070WMTB4RA0-S
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
TFT 13-070WMTB4RA0-S 7.0 TFT 800X480 500CD TTL R
Art
670005046
Sn Pcs
13-070WMTB4RA0-S
Manufacturer
DigiWise International Corporation
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
TFT Display Digiwise International Corpora 13-070WMTB4RA0-S
Technical features
| SKU | 670005046 |
| AVG leadtime (calendar days) | 98 |
| Brightness (nits) | 500 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Display Size (") | 7.00 in |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85312040 |
| Manufacturer Part Number | 13-070WMTB4RA0-S |
| Maximum Storage Temperature | 80.00 °C |
| Maximum Operating temperature | 70.00 °C |
| Minimum Storage Temperature | -30.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -20.00 °C |
| Model | 13-070WMTB4RA0-S |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | TFT 13-070WMTB4RA0-S 7.0 TFT 800X480 500CD TTL R |
| Display Contrast | 0500:1 |
| Interface | TTL |
| Display resolution | 0800x0480 |
| Viewing Angle | 60,60,50,60 |
| TFT Technology | TN |
