TFT Display Digiwise International Corpora 13-043YISB4GA5-S
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
TFT 13-043YISB4GA5-S 4,3- IPS 480X272 300CD TTL
Art
670031611
Sn Pcs
13-043YISB4GA5-S
Manufacturer
DigiWise International Corporation
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
TFT Display Digiwise International Corpora 13-043YISB4GA5-S
Technical features
| SKU | 670031611 |
| AVG leadtime (calendar days) | 98 |
| Brightness (nits) | 500 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Display Size (") | 4.30 in |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85312040 |
| Manufacturer Part Number | 13-043YISB4GA5-S |
| Maximum Storage Temperature | 80.00 °C |
| Maximum Operating temperature | 70.00 °C |
| Minimum Storage Temperature | -30.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -20.00 °C |
| Model | 13-043YISB4GA5-S |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | TFT 13-043YISB4GA5-S 4,3- IPS 480X272 300CD TTL |
| Display Contrast | 0800:1 |
| Interface | TTL |
| Display resolution | 0480x0272 |
| Viewing Angle | 80,80,80,80 |
| TFT Technology | IPS |
