SSD Transcend TS256GMSA380M
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
256GB, mSATA SSD, SATA3, MLC SEC-14
Art
670037048
Sn Pcs
TS256GMSA380M
Manufacturer
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
256GB, mSATA SSD, SATA3, MLC SEC-14
Technical features
| SKU | 670037048 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS256GMSA380M |
| Maximum Operating temperature | 70.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 256GB, mSATA SSD, SATA3, MLC SEC-14 |
| Memory capacity | GB - 256 |
