SSD Transcend TS128GMSM362I
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp.
Art
670037065
Sn Pcs
TS128GMSM362I
Manufacturer
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp.
Technical features
| SKU | 670037065 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS128GMSM362I |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 128GB, mSATA mini SSD, SATA3, MLC WD-15, Wide Temp. |
| Memory capacity | GB - 128 |
