SMD Quartz Jauch Q 20.0-SMU4-30-30/30-FU-LF-TR
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
QUARTZ CRYSTAL JAUCH Q 20.0-SMU4-30-30/30-FU-LF-TR
Art
670008184
Sn Pcs
Q 20.0-SMU4-30-30/30-FU-LF-TR
Manufacturer
Jauch
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
SMD Quartz Jauch Q 20.0-SMU4-30-30/30-FU-LF-TR
Technical features
| SKU | 670008184 |
| AVG leadtime (calendar days) | 98 |
| Country of origin | DE DEU GERMANY |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85416000 |
| External length | 11.50 mm |
| Thickness | 4.00 mm |
| External Width | 4.80 mm |
| Manufacturer Part Number | Q 20.0-SMU4-30-30/30-FU-LF-TR |
| Product Series | SMU4 |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | QUARTZ CRYSTAL JAUCH Q 20.0-SMU4-30-30/30-FU-LF-TR |
| Frequency range | 3.27680 - 33.0 MHz |
