SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-35V101MF61UQ-R2
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-35V101MF61UQ-R2RZD Series, 100UF, 35VDimensions: 6.3X5.8
Art
400122060
Sn Pcs
[RZD-35V101MF61UQ-R2]-[RAVZD101M1GDC8002U]
Ean
8004001220605
Manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-35V101MF61UQ-R2
RZD Series, 100UF, 35V
Dimensions: 6.3X5.8
RZD Series, 100UF, 35V
Dimensions: 6.3X5.8
Technical features
| SKU | 400122060 |
| AVG leadtime (calendar days) | 168 |
| Country of origin | MY MYS MALAYSIA |
| Ean Number | 8004001220605 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | [RZD-35V101MF61UQ-R2]-[RAVZD101M1GDC8002U] |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Capacitance (µF) | 100 |
| Model | 100 UF 35 V |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-35V101MF61UQ-R2RZD Series, 100UF, 35VDimensions: 6.3X5.8 |
| Voltage - Rated | 35.00 V |
| Qualification | AEC-Q200 |
