SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-25V821MH10UQ-R2
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-25V821MH10UQ-R2RZD Series, 820UF, 25VDimensions: 10X10
Art
400122072
Sn Pcs
[RZD-25V821MH10UQ-R2]-[RAVZD821M1TFH0002U]
Ean
8004001220728
Manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-25V821MH10UQ-R2
RZD Series, 820UF, 25V
Dimensions: 10X10
RZD Series, 820UF, 25V
Dimensions: 10X10
Technical features
| SKU | 400122072 |
| AVG leadtime (calendar days) | 168 |
| Country of origin | MY MYS MALAYSIA |
| Ean Number | 8004001220728 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | [RZD-25V821MH10UQ-R2]-[RAVZD821M1TFH0002U] |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Capacitance (µF) | 820 |
| Model | 820 UF 25 V |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-25V821MH10UQ-R2RZD Series, 820UF, 25VDimensions: 10X10 |
| Voltage - Rated | 25.00 V |
| Qualification | AEC-Q200 |
