SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-10V102MG10U-R
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-10V102MG10U-RRZD Series, 1000UF, 10VDimensions: 8X10
Art
400121282
Sn Pcs
[RZD-10V102MG10U-R]-[RSVZD102M1LEH0001U]
Ean
8004001212822
Manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-10V102MG10U-R
RZD Series, 1000UF, 10V
Dimensions: 8X10
RZD Series, 1000UF, 10V
Dimensions: 8X10
Technical features
| SKU | 400121282 |
| AVG leadtime (calendar days) | 168 |
| Country of origin | MY MYS MALAYSIA |
| Ean Number | 8004001212822 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Manufacturer Part Number | [RZD-10V102MG10U-R]-[RSVZD102M1LEH0001U] |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Capacitance (µF) | 1000 |
| Model | 1000 UF 10 V |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | SMD electrolytic capacitor ELNA RZD-10V102MG10U-RRZD Series, 1000UF, 10VDimensions: 8X10 |
| Voltage - Rated | 10.00 V |
