Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-25V222MI6#B-T4
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-25V222MI6#B-T4RE3 Series, 2200UF, 25VDimensions: 12X25
Art
401013876
Sn Pcs
[RE3-25V222MI6#-T4]-[RSRE3222M1TG25101T]
Ean
8004010138762
Manufacturer
ELNA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-25V222MI6#B-T4
RE3 Series, 2200UF, 25V
Dimensions: 12X25
RE3 Series, 2200UF, 25V
Dimensions: 12X25
Technical features
| SKU | 401013876 |
| AVG leadtime (calendar days) | 999 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8004010138762 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322200 |
| Lead Free and RoHS compliant | No |
| Manufacturer Part Number | [RE3-25V222MI6#-T4]-[RSRE3222M1TG25101T] |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Capacitance (µF) | 2200 |
| Model | 2200 UF 25 V |
| Pitch | 5.00 mm |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Radial aluminum electrolytic capacitor ELNA RE3-25V222MI6#B-T4RE3 Series, 2200UF, 25VDimensions: 12X25 |
| Voltage - Rated | 25.00 V |
