Power Relay Hongfa HF32FA/024-ZS2
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
HF32FA Series SPDT 24V Subminiature Intermediate Power RelaySwitching Current - Max (A): 5 A
Art
440000479
Sn Pcs
HF32FA/024-ZS2 SAP 45274120596
Manufacturer
Hongfa Technology
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
HF32FA Series SPDT 24V Subminiature Intermediate Power Relay
Technical features
| SKU | 440000479 |
| AVG leadtime (calendar days) | 140 |
| Coil Voltage (VDC) | 24.00 V |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85364190 |
| External Height | 12.70 mm |
| External length | 17.60 mm |
| External Width | 10.10 mm |
| Lead time in order confirmations | Disponibile dalla settimana 36 |
| Manufacturer Part Number | HF32FA/024-ZS2 SAP 45274120596 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | HF32FA/024-ZS2 |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | HF32FA Series SPDT 24V Subminiature Intermediate Power RelaySwitching Current - Max (A): 5 A |
| Switching Voltage (VDC) | 30.00 V |
| Construction / Technology | Plastic Sealed |
| Contact Material | AgNi |
| Mounting type | Through Hole |
| Termination Style | PCB |
