Multiport Serial Board (MSB) Option 8 Port Moxa OPT8-M9
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
MOXA model OPT8-M9. 8 Port Connection Box, DB9M, Matel Case
Art
670035016
Sn Pcs
OPT8-M9
Manufacturer
MOXA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Catalog Product Groupings: B9-Boards Accessories
Multiport Serial Board (MSB) Option 8 Port
MOXA model OPT8-M9. 8 Port Connection Box, DB9M, Matel Case
M62 to 8 x DB9 male connection box, DB62 male to DB62 female cable, 1.5 m
Multiport Serial Board (MSB) Option 8 Port
MOXA model OPT8-M9. 8 Port Connection Box, DB9M, Matel Case
M62 to 8 x DB9 male connection box, DB62 male to DB62 female cable, 1.5 m
Technical features
| SKU | 670035016 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85446090 |
| External Height | 27.50 mm |
| External length | 90.00 mm |
| External Width | 111.00 mm |
| Elettrico gross price list | € 172,08 |
| Manufacturer Part Number | OPT8-M9 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model OPT8-M9. 8 Port Connection Box, DB9M, Matel Case |
| Power supply included (yes/no) | No |
