MicroSD Card memories Transcend TS32GUSD420T
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
32GB microSD A1 U1, 3D TLC
Art
670037028
Sn Pcs
TS32GUSD420T
Manufacturer
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
32GB microSD A1 U1, 3D TLC
Technical features
| SKU | 670037028 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS32GUSD420T |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -25.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 32GB microSD A1 U1, 3D TLC |
| Memory capacity | GB - 32 |
