MicroSD Card memories Transcend TS16GUSD230I
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
16GB microSD, SLC Mode, Wide Temp. UHS-I U3, A1
Art
670037018
Sn Pcs
TS16GUSD230I
Manufacturer
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
16GB microSD, SLC Mode, Wide Temp. UHS-I U3, A1
Technical features
| SKU | 670037018 |
| AVG leadtime (calendar days) | 35 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85235110 |
| Manufacturer Part Number | TS16GUSD230I |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 16GB microSD, SLC Mode, Wide Temp. UHS-I U3, A1 |
| Memory capacity | GB - 16 |
