Lens Ledil F13853 FLORENCE-Z90
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
~90° wide beam. Ideal for retail and industrial lighting. Can be used for general office lighting with shade.
Art
670015929
Sn Pcs
F13853_FLORENCE-Z90
Ean
8006700159293
Manufacturer
Ledil
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ottica Led F13853 Florence-Z90 F13853 Florence-Z
Codice Ean:10440105
Costruttore: Ledil
Codice Costruttore:F13853 Florence-Z90
Codice Ean:10440105
Costruttore: Ledil
Codice Costruttore:F13853 Florence-Z90
Technical features
| SKU | 670015929 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | FI FIN FINLAND |
| Ean Number | 8006700159293 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 90019000 |
| External Height | 8.50 mm |
| External length | 61.00 mm |
| External Width | 286.00 mm |
| Fastening | Screw |
| Elettrico gross price list | € 7,90 |
| Manufacturer Part Number | F13853_FLORENCE-Z90 |
| Model | F13853 FLORENCE-Z90 |
| Number of LEDs | 33 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | ~90° wide beam. Ideal for retail and industrial lighting. Can be used for general office lighting with shade. |
| Colour | Clear |
| Viewing Angle | 90 |
| Lens Color | Clear |
| Lens Material | PMMA |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Optical Pattern | Wide |
