Lens Ledil CP13666_LARISA-RZ-CLIP16
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Assembly, square, 1 Pos, 9.9x9.9mm (D), 7.5m
Art
670042371
Sn Pcs
CP13666_LARISA-RZ-CLIP16
Manufacturer
Ledil
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ledil CP13666_LARISA-RZ-CLIP16 Lens
Assembly, square, 1 Pos, 9.9x9.9mm (D), 7.5m
Assembly, square, 1 Pos, 9.9x9.9mm (D), 7.5m
Technical features
| SKU | 670042371 |
| AVG leadtime (calendar days) | 42 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 90029000 |
| External diameter | 9.90 mm |
| External Height | 7.50 mm |
| Fastening | Clips |
| Manufacturer Part Number | CP13666_LARISA-RZ-CLIP16 |
| Model | CP13666_LARISA-RZ-CLIP16 |
| Number of LEDs | 1 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Assembly, square, 1 Pos, 9.9x9.9mm (D), 7.5m |
| Colour | Black |
| Lens Material | PMMA |
