Lens Ledil CA11391 EMILY-M2
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
~30° medium beam. 14.88 mm high lens.
Art
670030107
Sn Pcs
CA11391_EMILY-M2
Ean
8006700301074
Manufacturer
Ledil
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ø26 mm easily sealable TIR-lenses for up to
5050 size LED packages
Technical features
| SKU | 670030107 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006700301074 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 90019000 |
| External diameter | 26.00 mm |
| External Height | 14.90 mm |
| Fastening | Adhesive Tape, Pin |
| Manufacturer Part Number | CA11391_EMILY-M2 |
| Model | CA11391 EMILY-M2 |
| Number of LEDs | 1 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | ~30° medium beam. 14.88 mm high lens. |
| Colour | Clear |
| Viewing Angle | 30 |
| Lens Color | Clear |
| Lens Material | PMMA |
| Lens Style | Single Lens Round with Flat Top |
| Optical Pattern | Medium |
