LED Chip Seoul Semiconductors SZ5-M2-W0-00-W5C22G
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
High Power LEDs Cool White 4-Pin SMD
Art
411016157
Sn Pcs
SZ5-M2-W0-00-W5C22G
Ean
8004110161578
Manufacturer
Seoul Semiconductor
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
High Power LEDs Cool White 4700 ~ 7000K Chip 4-Pin SMD CRI 70
Technical features
| SKU | 411016157 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | KR KOR KOREA, REPUBLIC OF |
| Ean Number | 8004110161578 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| Current - Forward | 1,500.00 mA |
| Current - Max | 2,000.00 mA |
| Manufacturer Part Number | SZ5-M2-W0-00-W5C22G |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | SZ5-M2-W0-00-W5C22G |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | High Power LEDs Cool White 4-Pin SMD |
| CCT (K) | 4700 K ~ 7000 K |
| LED Colour | White |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 |
| Package Thermal Resistance | 3.45°C/W |
| Viewing Angle | 118 |
| Package/Case | SMD |
| Mounting type | Surface Mount |
