LED Chip Seoul Semiconductors SAW8KG0B-K3E32B
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
High Power LEDs Neutral White 4-Pin SMD
Art
411018334
Sn Pcs
SAW8KG0B-K3E32B
Ean
8004110183341
Manufacturer
Seoul Semiconductor
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
High Power LEDs Neutral White Chip 4-Pin SMD CRI 80
Technical features
| SKU | 411018334 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | KR KOR KOREA, REPUBLIC OF |
| Ean Number | 8004110183341 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| Current - Forward | 20.00 mA |
| Manufacturer Part Number | SAW8KG0B-K3E32B |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | SAW8KG0B-K3E32B |
| Selling quantity | 3500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | High Power LEDs Neutral White 4-Pin SMD |
| CCT (K) | 3700 K ~ 4200 K |
| LED Colour | White |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Package Thermal Resistance | 27°C/W |
| Viewing Angle | 115 |
