LED Chip LUMILEDS L130-2780HE1400006
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Mid Power LEDs - White 2700K Warm White
Art
420000031
Sn Pcs
L130-2780HE1400006-J18EW
Manufacturer
Lumileds
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Warm-white 3014 80 CRI >70% 3 SDCM Only (D)
Technical features
| SKU | 420000031 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| External length | 3.00 mm |
| Thickness | 0.75 mm |
| External Width | 1.40 mm |
| Current - Max | 100.00 mA |
| Manufacturer Part Number | L130-2780HE1400006-J18EW |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | L130-2780HE1400-J18EW |
| Selling quantity | 3000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Mid Power LEDs - White 2700K Warm White |
| CCT (K) | 2700 K |
| LED Colour | Warm white |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Package Thermal Resistance | 35°C/W |
| LED Type | Mid Power LED |
| Package/Case | 3014 |
