product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
IoT and Wireless Module Silicon Labs WF121-A-V2C
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
RX TXRX Module Surface Mount
Item
670016630
Part No.
WF121-A-V2C
Manufacturer
Silicon Labs
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Technical documents
| SKU | 670016630 |
| AVG leadtime (calendar days) | 190 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 84733080 |
| External length | 26.20 mm |
| Thickness | 2.10 mm |
| External Width | 15.40 mm |
| Manufacturer Part Number | WF121-A-V2C |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | WF121-A-V2-SP |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | RX TXRX Module Surface Mount |
| Frequency range | 2412 MHz ~ 2472 MHz |
| Mounting type | Surface Mount |
| Supply Voltage | 3.3V,2.7V~4.8V |
