product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
IoT and Wireless Module Silicon Labs WF121-A-V2
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
RX TXRX Module WiFi Chip SMD
Art
670001547
Sn Pcs
WF121-A-V2
Manufacturer
Silicon Labs
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Technical features
| SKU | 670001547 |
| AVG leadtime (calendar days) | 190 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 84733080 |
| External length | 26.20 mm |
| Thickness | 2.10 mm |
| External Width | 15.40 mm |
| Manufacturer Part Number | WF121-A-V2 |
| Maximum Operating temperature | 85.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | WF121-A-V2 |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | RX TXRX Module WiFi Chip SMD |
| Frequency range | 2412 MHz ~ 2472 MHz |
| Mounting type | Surface Mount |
| Supply Voltage | 2.3V~3.6V |
