IoT and Wireless Module Silicon Laboratories MGM220PC22HNA2
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Wireless Gecko Zigbee Networking
Art
670030965
Sn Pcs
MGM220PC22HNA2
Manufacturer
Silicon Labs
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
802.15.4, Bluetooth Bluetooth v5.2, Zigbee® Transceiver Module 2.4GHz Integrated, Chip Surface Mount
Technical features
| SKU | 670030965 |
| AVG leadtime (calendar days) | 140 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 84733080 |
| External length | 12.90 mm |
| External Width | 15.00 mm |
| Manufacturer Part Number | MGM220PC22HNA2 |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | MGM220PC22HNA2 |
| Selling quantity | 100 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Wireless Gecko Zigbee Networking |
| Frequency range | 2400 MHz ~ 2483.5 MHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mounting type | Surface Mount |
| Supply Voltage | 1.8V~3.8V |
