Industrial RAM module Transcend TS1GLH64V6B3
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
8GB DDR4 2666 U-DIMM 1Rx8 1Gx8 CL19 1.2V
Art
670032421
Sn Pcs
TS1GLH64V6B3
Manufacturer
TRANSCEND
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Memory 8GB DDR4 2666 U-DIMM 1Rx8 1Gx8 CL19 1.2V
Technical features
| SKU | 670032421 |
| AVG leadtime (calendar days) | 42 |
| Country of origin | NL NLD NETHERLANDS |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85480020 |
| Manufacturer Part Number | TS1GLH64V6B3 |
| Maximum Operating temperature | 95.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0.00 °C |
| Model | TS1GLH64V6B3 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | 8GB DDR4 2666 U-DIMM 1Rx8 1Gx8 CL19 1.2V |
| Memory capacity | GB - 8 |
