Fixed Inductor Taiyo Yuden 3.3uH 20% NRS8030T3R3MJGJ8
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Fixed Inductor Taiyo Yuden NRS8030T3R3MJGJ8
Art
409017025
Sn Pcs
NRS8030T3R3MJGJ8
Manufacturer
Taiyo Yuden
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Fixed Inductor Taiyo Yuden 3.3uH 20% NRS8030T3R3MJGJ8. For (B)Telecom-Infrastructure, Industrial:LBXNH8080XKL3R3MJG, for (M)Medical (International Class. III):LMXNH8080XKL3R3MJG
Technical features
| SKU | 409017025 |
| AVG leadtime (calendar days) | 126 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| DC Resistance | 19.00 mΩ |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85045000 |
| External Height | 3.00 mm |
| External length | 8.00 mm |
| External Width | 8.00 mm |
| Inductance μH | 3.3 |
| Manufacturer Part Number | NRS8030T3R3MJGJ8 |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Fixed Inductor Taiyo Yuden NRS8030T3R3MJGJ8 |
| Tolerance | ± 20% |
| Material | Ferrite |
