Fixed Inductor Taiyo Yuden 100uH 20% NRS6045T101MMGK8
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Fixed Inductor Taiyo Yuden NRS6045T101MMGK8
Art
409017021
Sn Pcs
NRS6045T101MMGK8
Manufacturer
Taiyo Yuden
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Fixed Inductor Taiyo Yuden 100uH 20% NRS6045T101MMGK8. For (B)Telecom-Infrastructure, Industrial:LBXND6060YEL101MMG, for (M)Medical (International Class. III):LMXND6060YEL101MMG
Technical features
| SKU | 409017021 |
| AVG leadtime (calendar days) | 126 |
| Country of origin | JP JPN JAPAN |
| DC Resistance | 0.47 Ω |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85045000 |
| External Height | 4.50 mm |
| External length | 6.00 mm |
| External Width | 6.00 mm |
| Inductance μH | 100 |
| Manufacturer Part Number | NRS6045T101MMGK8 |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Fixed Inductor Taiyo Yuden NRS6045T101MMGK8 |
| Tolerance | ± 20% |
| Material | Ferrite |
