Ferrite Accessories Tdk (Epcos) B66232B1114T001
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Bobbin Coil Former Horizontal E 30 X 15 X 7
Art
404018394
Sn Pcs
B66232B1114T001
Manufacturer
EPCOS TDK
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ferrite Accessories Tdk (Epcos) B66232B1114T001
Technical features
| SKU | 404018394 |
| Average length of turn | 56.00 mm |
| AVG leadtime (calendar days) | 280 |
| Core Size | 30.0 mm x 15.0 mm x 7.0 mm |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85049011 |
| External Height | 20.00 mm |
| Manufacturer Part Number | B66232B1114T001 |
| Model | B66232B1114T1 |
| Number of pins | 14 |
| Resistance factor | 0.02 mΩ |
| Selling quantity | 213 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Bobbin Coil Former Horizontal E 30 X 15 X 7 |
| Winding cross section | 90.00 mm² |
| Colour | Black |
| Material | GFR polyterephthalate |
| Termination Style | Squared pins |
