Ferrite Accessories Tdk (Epcos) B65804P2204X000
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Clamp RM 4
Art
404017694
Sn Pcs
B65804P2204X000
Manufacturer
EPCOS TDK
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Ferrite Accessories Tdk (Epcos) B65804P2204X000
Technical features
| SKU | 404017694 |
| AVG leadtime (calendar days) | 154 |
| Country of origin | DE DEU GERMANY |
| External length | 6.60 mm |
| Thickness | 0.30 mm |
| External Width | 2.10 mm |
| Manufacturer Part Number | B65804P2204X000 |
| Selling quantity | 1800 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Clamp RM 4 |
| Core Shape | RM |
| Material | Acciaio Inox |
