EDS Unmanaged EDS-2000-EL 5-port Moxa EDS-2005-ELP
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
MOXA model EDS-2005-ELP. 5-Port Entry-level Unmanaged Switch, 5 Fast TP ports, -10 to 60°C
Art
670029032
Sn Pcs
EDS-2005-ELP
Ean
EDS-2005-ELP
Manufacturer
MOXA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Catalog Product Groupings: S4-DIN-Rail Unmanaged Ethernet Switches
EDS Unmanaged EDS-2000-EL 5-port
MOXA model EDS-2005-ELP. 5-Port Entry-level Unmanaged Switch, 5 Fast TP ports, -10 to 60°C
Unmanaged Fast Ethernet switch with 5 10/100BaseT(X) ports, 12/24/48 power input, plastic housing, -10 to 60°C operating temperature
EDS Unmanaged EDS-2000-EL 5-port
MOXA model EDS-2005-ELP. 5-Port Entry-level Unmanaged Switch, 5 Fast TP ports, -10 to 60°C
Unmanaged Fast Ethernet switch with 5 10/100BaseT(X) ports, 12/24/48 power input, plastic housing, -10 to 60°C operating temperature
Technical features
| SKU | 670029032 |
| AVG leadtime (calendar days) | 56 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | EDS-2005-ELP |
| External Height | 81.00 mm |
| External length | 19.00 mm |
| External Width | 65.00 mm |
| Gross weight | 56.00 g |
| Elettrico gross price list | € 134,17 |
| Manufacturer Part Number | EDS-2005-ELP |
| Model | EDS-2005-ELP |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model EDS-2005-ELP. 5-Port Entry-level Unmanaged Switch, 5 Fast TP ports, -10 to 60°C |
| Connection mode | A morsetto |
| Fans | No |
| Usage voltage | 60V, 9.6V |
| Wi-Fi presence | No |
