Device Server NPort 5000A 2 Port Moxa NPort 5250A
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
MOXA model NPort 5250A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
Art
670010193
Sn Pcs
NPORT 5250A
Ean
NPort 5250A
Manufacturer
MOXA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Catalog Product Groupings: D1-General-purpose Device Servers
Device Server NPort 5000A 2 Port
MOXA model NPort 5250A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
2-port RS-232/422/485 device server, 0 to 60°C operating temperature
Device Server NPort 5000A 2 Port
MOXA model NPort 5250A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
2-port RS-232/422/485 device server, 0 to 60°C operating temperature
Technical features
| SKU | 670010193 |
| AVG leadtime (calendar days) | 56 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | NPort 5250A |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| External Height | 111.00 mm |
| External length | 100.00 mm |
| External Width | 26.00 mm |
| Gross weight | 340.00 g |
| Elettrico gross price list | € 401,04 |
| Manufacturer Part Number | NPORT 5250A |
| Model | NPORT-5250A |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model NPort 5250A. 2 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C |
| Connection mode | A morsetto |
| Fans | No |
| Usage voltage | 12V, 48V |
| Wi-Fi presence | No |
