Device Server NPort 5000A 1 Port Moxa NPort 5150A
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
MOXA model NPort 5150A. 1 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
Art
670010181
Sn Pcs
NPORT 5150A
Ean
NPort 5150A
Manufacturer
MOXA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Catalog Product Groupings: D1-General-purpose Device Servers
Device Server NPort 5000A 1 Port
MOXA model NPort 5150A. 1 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
1-port RS-232/422/485 device server, 0 to 60°C operating temperature
Device Server NPort 5000A 1 Port
MOXA model NPort 5150A. 1 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C
1-port RS-232/422/485 device server, 0 to 60°C operating temperature
Technical features
| SKU | 670010181 |
| AVG leadtime (calendar days) | 56 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | NPort 5150A |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| Elettrico gross price list | € 269,79 |
| Manufacturer Part Number | NPORT 5150A |
| Model | NPORT-5150A |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model NPort 5150A. 1 port device server, 10/100M Ethernet, RS-232/422/485, DB9 male, 0.5KV serial surge, 12~48VDC, 0~60°C |
| Fans | No |
| Wi-Fi presence | No |
