Device Server NPort 5000 4 Port Moxa NPort 5410
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
MOXA model NPort 5410. 4-port device server, 10/100M ethernet, RS-232 DB9 male, 12~48 VDC, 0~55°C, w/o adapter
Art
670010195
Sn Pcs
NPORT 5410
Ean
NPort 5410
Manufacturer
MOXA
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Catalog Product Groupings: D1-General-purpose Device Servers
Device Server NPort 5000 4 Port
MOXA model NPort 5410. 4-port device server, 10/100M ethernet, RS-232 DB9 male, 12~48 VDC, 0~55°C, w/o adapter
4-port RS-232 serial device server
Device Server NPort 5000 4 Port
MOXA model NPort 5410. 4-port device server, 10/100M ethernet, RS-232 DB9 male, 12~48 VDC, 0~55°C, w/o adapter
4-port RS-232 serial device server
Technical features
| SKU | 670010195 |
| AVG leadtime (calendar days) | 56 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | NPort 5410 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| External Height | 103.00 mm |
| External length | 181.00 mm |
| External Width | 33.00 mm |
| Gross weight | 740.00 g |
| Elettrico gross price list | € 1.023,75 |
| Manufacturer Part Number | NPORT 5410 |
| Model | NPORT-5410 |
| Net weight | 0.73 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model NPort 5410. 4-port device server, 10/100M ethernet, RS-232 DB9 male, 12~48 VDC, 0~55°C, w/o adapter |
| Connection mode | A morsetto |
| Fans | No |
| Usage voltage | 12V, 48V |
| Wi-Fi presence | No |
