COB LED Holders Ledil F17435_HEKLA-G2-C
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Version compatible with COBs of 13.5 x 13.5 mm packages and max 11.6 mm LES size
Art
670030476
Sn Pcs
F17435_HEKLA-G2-C
Ean
8006700304761
Manufacturer
Ledil
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
Second generation of Ø44 mm HEKLA solderless connectors compatible with many different size COBs up to 17 mm LES sizes
Technical features
| SKU | 670030476 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | FI FIN FINLAND |
| Ean Number | 8006700304761 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 94059200 |
| External diameter | 44.00 mm |
| External Height | 5.50 mm |
| Fastening | Screw |
| Manufacturer Part Number | F17435_HEKLA-G2-C |
| Product Series | HEKLA-G2 |
| Model | F17435 HEKLA-G2-C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Version compatible with COBs of 13.5 x 13.5 mm packages and max 11.6 mm LES size |
| Colour | White |
