COB Bridgelux BXRV-TR-2765S-20A0-A-23
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
VESTA TW13 GEN 2
Art
670030196
Sn Pcs
BXRV-TR-2765S-20A0-A-23
Ean
8006700301968
Manufacturer
Bridgelux
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
LED Lighting COBs Engines Modules Chip On Board (COB) series White, Warm / White, Cool Square
Technical features
| SKU | 670030196 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 8006700301968 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| Light Emitting Surface (LES) Diameter | 13.00 mm |
| Manufacturer Part Number | BXRV-TR-2765S-20A0-A-23 |
| Maximum Storage Temperature | 105.00 °C |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Storage Temperature | -40.00 °C |
| Model | BXRV-TR-2765S-20A0-A- |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | VESTA TW13 GEN 2 |
| CCT (K) | 2700 K, 6500 K |
| LED Colour | Cold white, Warm white |
| CRI (Color Rendering Index) | 95, 98 (Thrive™) |
| SDCM - Standard Deviation Colour Matching | 3 |
