COB Bridgelux BXRE-30G4000-B-83
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
V18B Warm White LED Array
Item
670029624
Part No.
BXRE-30G4000-B-83
Ean
4SBLXKS0207300103
Manufacturer
Bridgelux
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
COB Bridgelux BXRE-30G4000-B-83
Technical documents
| SKU | 670029624 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 4SBLXKS0207300103 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| Light Emitting Surface (LES) Diameter | 19.60 mm |
| Manufacturer Part Number | BXRE-30G4000-B-83 |
| Maximum Storage Temperature | 105.00 °C |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Storage Temperature | -40.00 °C |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | V18B Warm White LED Array |
| CCT (K) | 3000 K |
| LED Colour | Warm white |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| SDCM - Standard Deviation Colour Matching | 3 |
