COB Bridgelux BXRC-30E10K0-D-83
VAT incl.
Subscription
00,00 €*
00,00 €*
previously 0
Vero 29D Warm White LED Array
Art
670029667
Sn Pcs
BXRC-30E10K0-D-83
Ean
1PBXRC-30E10K0-D-83
Manufacturer
Bridgelux
Non disponibile
icon
After-sales support
icon
Stock availability
Description
Description
LED Lighting COBs Engines Modules Chip On Board (COB) Series White, Warm Round
Technical features
| SKU | 670029667 |
| AVG leadtime (calendar days) | 63 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Ean Number | 1PBXRC-30E10K0-D-83 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| Current - Forward | 1,700.00 mA |
| Current - Max | 5,500.00 mA |
| Manufacturer Part Number | BXRC-30E10K0-D-83 |
| Model | BXRC-30E10K0-D-83 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Vero 29D Warm White LED Array |
| CCT (K) | 3000 K |
| LED Colour | White |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| SDCM - Standard Deviation Colour Matching | 3 |
